NSM Specialister

 

 

Vd och Partner

Joakim Samuelsson


  +46 70 730 10 59
  joakim@nsm.se


“Att medverka till att andra människor lyckas är det bästa jag vet, på riktigt.”


 LinkedIn-profil   @joakimsam


 

Karin Jacobsson - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Karin Jacobsson


  +46 70 444 14 13
  karin@nsm.se


“Underskatta inte vikten av effektiv kommunikation för en framgångsrik tillväxt.”


 LinkedIn-profil


 

Christian Hertz - Partner NSM

Kommunikationsansvarig och Partner

Christian Hertz


  +46 768 99 11 79
  christian@nsm.se


”Att utvecklas och växa till en riktigt bra ledare är att våga ta risker, göra misstag, och ha roligt”


 LinkedIn-profil   @christianhertz


 

Johanna Kagerup - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Johanna Kagerup


  +46 70 545 39 80
  johanna@nsm.se


“Stress är inte farligt om du och dina kollegor har konkreta verktyg”


 LinkedIn-profil


 

Johnny Fridholm - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Johnny Fridholm


  +46 73 100 50 14
  johnny@nsm.se


“Jag känner en genuin tillfredsställelse i att lära människor att se slöserier i olika typer av processer, och ideerna på lösningar”


 LinkedIn-profil


Styrelseordförande och Partner

Daniel Bergqvist


  +46 73 626 81 14
  daniel@nsm.se


“För mig handlar bra utveckling om ett stort hjärta och hårt arbete.”


 LinkedIn-profil   @lifeofdaniel


 

Mattias Josephson - Partner

Ämnesexpert och Partner

Mattias Josephson


  +46 70 313 31 77
  mattias@nsm.se


“Enligt min erfarenhet finns det inget som kan lyfta en verksamhet på samma sätt som ett stärkt ledarskap.”


 LinkedIn-profil   @mattiasjos


 

Jessica Blomquist - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Jessica Blomquist


  +46 76 611 41 18
  jessica@nsm.se


“Min erfarenhet säger mig att när önskat resultat är tydligt för dig, så ökar möjligheten att få just det du vill ha.”


 LinkedIn-profil


 

Jacob Bergvall - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Jacob Bergvall


  +46 76 243 74 66
  jacob@nsm.se


”De bästa idéerna är de som skapas då man har roligt och lär sig av andra.”


 LinkedIn-profil


 

Scott Breslin - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Scott Breslin


  +46 70 740 63 46
  scott@nsm.se


”Conflict is inevitable collaboration is not.”


 LinkedIn-profil


 

Teo Keipi - Ämnesexpert och processledare

Ämnesexpert och Processledare

Teo Keipi


  +35 8 40 418 60 29
  teo@nsm.se


”The shortest distance to added value is leveraging inefficiencies that are hidden in plain sight.”


 LinkedIn-profil